بررسی اجمالی

فرقی نمی کند،حتما عاشق پیشرفته ترین اسکوتر جی سی موتور خواهید شد. زیرا مدل X3  یکی از سبکترین اسکوترهای برقی است که برای جا به جایی بدون دردسر شما طراحی شده است.

رانندگی فوق العاده آسان، راحت، یک صندوق عقب کوچک برای وسایل شما، دارای چراغ های LED جلو و عقب، ترمزهای دیسکی، ریموت کنترل مجهز به آلارم و هر آنچه شما برای یک جا به جایی سرگرم کننده و ایمن می خواهید. کارایی بالا و زیبایی غیر رسمی آن برای افرادی مانند شما طراحی شده است که بیش از هر چیز دیگری به وقت و هزینه اهمیت می دهند.

X3

برای استفاده روزمره طراحی شده است،حتی مسافت های طولانی را به سرعت، با ظرافت و صرفه اقتصادی پوشش می دهد. این اسکوتر الکتریکی جادار است. از ویژگی های آن می توان به حالت نشسته ارگونومیک، خوش فکر و راحت آن اشاره کرد.

به لطف یک صندلی بزرگ و راحت که برای دو نفر طراحی شده است، جاپای گسترده، نداشتن آلودگی و بی صدابودن آن به شما اجازه می دهد از سفر خود لذت کافی ببرید. بدنه در یک ترکیب پلاستیکی ABS ساخته شده است که مقاوم و بدون خوردگی است و همچنین سبک تا به حرکت روان کمک کند.

موتور

موتور مرکزی با توان 3000 وات و سرعت 65 کیلومتر در ساعت در مدت 5 ثانیه سرعت شما را به حداکثر می رساند و به محض کارکرد کنترل گاز،گشتاور کامل ایجاد میشود.خروجی ثابت موتور تضمین می کند که وسیله نقلیه در هر شرایطی از جاده به آرامی کار کند.

ترمز هیدرولیک

ترمزهای دیسکی قدرتمند X3 کنترل و توقف بی نظیر در هر شرایطی را برای شما فراهم می کند.سیستم هیدرولیک مدرن همراه با دیسک های ترمز با تهویه قوی،عملکرد ثابت و قابل اطمینانی را برای شما فراهم می کند.

سیستم تعلیق

X3 مجهز به کمک فنرهای هیدرولیکی دوقلو در جلو و عقب است. مهم نیست که وضعیت جاده چگونه باشد،آنها تجربه سواری فوق العاده ای را به شما می دهند.

چرخ ها

لاستیک تیوبلس X3 از چسبندگی فوق العاده ای به سطح جاده برخوردار است.ضد شکستگی،مقاوم در برابر سایش و عمر طولانی تری نسبت به تایرهای معمولی دارد. رینگ فلزی سبک با مقاومت بالا از آلیاژ آلومینیومی ساخته شده است که به چرخ های جلو و عقب ثبات فوق العاده ای می بخشد.

کلید و سیستم ضد سرقت

کلید X3 دارای یک کنترل از راه دور یکپارچه است این بدان معنی است که شما میتوانید بدون اینکه مجبور شوید کلید را در سوییچ قرار دهید موتور خود را روشن،خاموش وبی حرکت کنید. سیستم ضد سرقت نیز همچنین می تواند با استفاده از کلید کنترل از راه دور فعال و غیر فعال شود.

موتور با حفاظت بالا

تجهیزات اصلی موتور برقی از حفاظت ضدآب IP54 بهره می برند که در هوای بارانی ، کابلهای کنترل و سیگنال و برق از اتصال کوتاه در امان هستند و با عمق 200 میلی متر برای سوار شدن در زیر باران و برف کاملا آماده است.

0
وزن موتور(کیلوگرم)
0
ولتاژ باتری(ولت)
0
زمان شارژ کامل (ساعت)
0
پیمایش با شارژ کامل (کیلومتر)
0
65 _ 0 (ثانیه)
0
حداکثر سرعت (کیلومتر)

چراغهای LED

کلید و کنترل از راه دور

سیستم ترمز هیدرولیک

چرخ

محفظه بار

سیستم تعلیق

صفحه نمایش رنگی

باتری لیتیوم

فهرست